راهنمای ارسال مقالات

مقدمه
کلیه علاقه مندان ، دانشجویان ، اساتید ، مهندسین و پژوهشگران می توانند ضمن رعایت فرمت نگارش مقاله آخرین یافته های علمی ، پژوهشی ، کاربردی و مروری خود را منطبق بر محورهای ارائه مقاله همایش از طریق کنترل پنل کاربران به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. برای این کار ابتدا باید از طریق عضویت در سایت ( ثبت نام اولیه داوران / مقاله‌دهندگان) یک حساب کاربری (کنترل پنل شخصی) ایجاد نموده سپس وارد پنل خود شده و از طریق منوی ارسال مقاله ، ابتدا خلاصه مقالات خود را ارسال نمایید.

- لازم به ذکر است که ابتدا خلاصه مقاله دریافت و پس از تایید اولیه عنوان و  متن مقالات جهت انجام داوری و صدور تاییدیه نهایی، دریافت می گردد.

-به اطلاع مقاله دهندگان محترم می رساند که تنها مقالات با کیفیت علمی بالا پس از داوری توسط اساتید و صاحب نظران جهت ارایه انتخاب خواهند شد.

_ فرد ثبت کننده مقاله به عنوان مسئول مکاتبات مقاله خواهد بود .

شرایط عمومی:

کشور عزیزمان ایران در طول دهه‌های گذشته، مشکلات بزرگی را پشت سر گذاشته و به دستاورد‌های خوبی نیز در برخی زمینه‌ها رسیده است، درعین‌حال، با چالش‌های بزرگی نیز در امروز و آینده مواجه است. تحریم‌های اقتصادی و شکنندگی شرایط جاری، ارائه راهکارهای علمی از سوی محققان برای مقاوم‌سازی اقتصاد کشور را ضروری می‌نماید. لذا مقالات ارسالی باید ضمن مرور تجربیات و اندوخته‌های نظری و تجربی هفتادسال برنامه‌ریزی توسعه در کشور، به راهکارها و توصیه‌های سیاستی و راهبرد‌هایی نائل آیند که قابلیت بهره‌گیری از آن‌ها در تدوین و اجرای برنامه‌های توسعه‌ای آینده کشور، وجود داشته باشد.

شرایط اختصاصی:

  • مقاله با تعداد صفحات 20 تا 30  (با تعداد واژگان 6000 تا 9000) تهیه و ارسال گردد.
  • مقاله علمی باید شامل عنوان، چکیده، مقدمه، روش‌شناسی، تشریح مسئله، نتیجه‌گیری و ارائه راهکارهای میان‌مدت و بلندمدت برای ایران باشد.
  • مقاله باید مستخرج از پژوهش، مطالعه تطبیقی و یا فراتحلیل باشد.
  • مقاله آسیب‌شناسی باید حاوی اطلاعات مربوط به «حقایق آشکارشده» باشد.

 

توجه: نظر به اینکه جهت ایجاد یک محیط رقابتیِ سالم، میان تمامی اندیشمندان و صاحب‌نظران برای مشارکت علمی، از روش متداولِ «سفارش مقاله به افرادِ خاص»، در این همایش پرهیز شده، بنابراین انتظار می‌رود مقالات دریافتی از طریق فراخوان عمومی، از غنا و استحکام علمی کافی برخوردار باشد.

 

مقاله‌دهندگان برگزیده، علاوه بر تقدیر و دریافت جایزه، از حمایت برگزارکننده جهت چاپ مقاله در مجلات علمی-پژوهشی مرتبط و نمایه‌سازی در پايگاه‌های معتبر استنادي علوم، بهره‌مند خواهند شد.

 

نحوه ارسال فایل های مقاله:

دقت فرمایید که ارسال و ثبت مقاله زمانی با موفقیت بوده است که سایت پس از تکمیل مراحل و ارسال به شما کد رهگیری اختصاص داده باشد. این کد علاوه بر ثبت در منو وضعیت مقالات در پنل شخصی هم به ایمیل کاربر ارسال خواهد گردید و هم به شماره موبایل کاربر SMS خواهد گردید.

در خصوص ارسال فایل ها به این نکته دقت نمایید که:

_ ارسال فایل فقط یکبار برای شما امکان پذیر است ، پس زمانی که از صحت اطلاعات فایل خود مطمئن هستید آن را ارسال نمایید ، چرا که پس از داوری مقاله هرگونه تعویض یا تغییر در فایل ارسالی و یا تغییر در نام نویسندگان به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد . شایان ذکر است پس از ارسال و قبل از داوری ویرایش مقاله از طریق منو وضعیت مقالات ارسالی در پنل شخصی امکان پذیر می باشد.

 

تماس با ما:

در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند ثبت نام و ارسال مقالات، با شماره تلفن  33274983  تماس حاصل نمایید.